Для всіх наших шанованих читачів, які вже скучили за своєю дачною ділянкою чи городом, є дуже цікавий матеріал. Ця інформація допоможе вам урізноманітнити свій холодний осінній вечір і згадати, що до землі можна повернутися навіть у вересні.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяСправа в тому, що всім любителям полуниці у вересні потрібно подбати про підживлення. Так би мовити – подумати про майбутній врожай уже зараз.
Про те, як правильно це зробити, розповів одні з українських блогерів-дачників, який часто ділиться корисними порадами у мережі YouTube.
Полуницю, яку висаджують на дачах як навесні, так і восени (слід посадку завершити на початку першого осіннього місяця), необхідно підготувати до зимівлі та майбутнього врожаю.
По-перше, після збирання врожаю необхідно видалити зайві вуса, сухе та пошкоджене листя. А по-друге, підгодувати полуницю. Це слід робити у теплий день. Добре, що вересень 2023 року досить теплий.
Для приготування добрив потрібні:
- 10 літрів води;
- ½ склянки золи;
- 1 склянка сироватки;
- 5 крапель йоду.
Попелю заливають гарячою водою і залишають на 12 годин. Потім розчин проціджують, додають інші інгредієнти та перемішують.
За допомогою пульверизатора ретельно обробляють рослини. А наприкінці вересня, коли температура знижується, полуницю має сенс підгодувати мінеральними добривами, наприклад, нітроамофоскою.
Раніше повідомлялося, як зберігати картоплю, щоб з нею не трапилося лихо за зиму.
Також, якщо вам набрид халапеньо, спробуйте на зиму закрити перець чилі: рецепт універсальної закуски/