Манікюр підвищує настрій, надає впевненості та доповнює ваш образ.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВитративши кілька годин свого часу і віддавши немаленьку суму, хочеться, щоб покриття зберегло свій привабливий вигляд якомога довше.
Зазвичай покриття потрібно оновлювати раз на 3 тижні, проте іноді бувають обставини, коли встигаєш вчасно відвідати свого майстра. У такому випадку потрібно знати кілька моментів, які дозволять вам приносити покриття трохи довше.
Ось 7 практичних порад, як зробити гелевий манікюр стійким:
1. Уникайте гарячої води.
Не рекомендується сильне нагрівання, наприклад гарячі ванни. В результаті ви отримаєте лущення лаку. Тому краще приймати короткий душ та уникати високих температур.
2. Уникайте дезінфекції.
Дезінфікуючі засоби підсушують шкіру, кутикулу та нігтьове ложе. Вони можуть пошкодити або навіть повністю зняти верхній шар манікюру. Ось чому бажано віддавати перевагу милу.
3. Щодня зволожуйте.
Коли нігті сухі, вони можуть ламатися, і це шкодить вашому манікюру. Тому бажано щодня зволожувати нігті олією для кутикули.
4. Регулярно коригуйте.
Корекція полягає у заповненні гелем частини, що прилягає до основи нігтя. Там, де видно відрослий природний ніготь. Так ваш манікюр протримається довго і вам не доведеться щоразу знімати гель і міняти його.
5. Вибирайте прозорі лаки.
Рекомендуються прозорі лаки. Це пов'язано з тим, що у світлих кольорах менш помітні тріщини, сколи та інші недоліки.
6. Очищайте та доглядайте нігті.
Роблячи гелевий манікюр, важливо стежити за чистотою та охайністю нігтів. Бруд і застрягли уламки негарні. Крім того, вони шкідливі для здоров'я ваших нігтів.
7. Як зберегти блиск гель-лаку – регулярно наносите верхнє покриття.
Верхнє покриття – останній шар. Прозорий фінішний лак, який наноситься для захисту манікюру та запобігання швидкому відшарування основного шару. Кожні 2-3 дні наносите верхнє покриття, щоб манікюр залишався блискучим і добрим.
Нагадаємо, що френч, блиск та квітковий дизайн: топ-5 ідей для манікюру на День знань.
Раніше ми повідомляли, що за невдалу зачіску чи манікюр можна не платити: за якісь салонні процедури не повинні вимагати гроші.