Часто городники після збирання врожаю викидають бурякове бадилля, навіть не уявляючи, яку помилку вони роблять.

Адже буряк є найкращим постачальником магнію, без якого доводиться туго не лише організму людини, а й рослинам. Виявляється, бурякове бадилля може стати в нагоді при дефіциті магнію. Його дефіцит часто притаманний рослин сімейства пасльонових і в першу чергу це томати.

Вирощування буряка, фото: ukr.media
Вирощування буряка, фото: ukr.media

Як пояснюють фахівці, при нестачі магнію розвивається хлороз, тому на листі рослини можна спостерігати жовті прожилки або коричневі плями.

Тому буряк вважається багатим джерелом магнію, за допомогою якого можна підтримати посадки на городі та врятувати врожай. Для цього потрібно приготувати добриво з листя, бурякових хвостиків і навіть води, що залишилася після варіння буряків.

Популярні новини зараз
В Україні посилять мобілізацію та укріплять міста: до чого слід готуватися Більше жодних пільг: пенсіонерів змусять платити податок на землю 1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Показати ще

Буряк. Фото: скрін youtube
Буряк. Фото: скрін youtube

Приготування добрив із буряка

Якщо говорити про очищення, то їх просто закопують під огірками, помідорами та солодким перцем. У той же час бурякове бадилля заливають окропом або закладають на компост.

Щоб приготувати відвар, потрібно зірвати листя, покласти їх у літрову банку, залити окропом та наполягати 12 годин. Потім процідити, розвести в 10 літрах води та використовувати для поливу або обприскування.

Буряк / фото: Pixabay
Буряк / фото: Pixabay

Нагадаємо, що роздаватимете врожай усім сусідам: що потрібно встигнути зробити на городі до кінця літа.

Раніше ми повідомляли, що шкірка від банана стане в нагоді: метод, який допоможе позбутися мурах на городі.

Також стало відомо, коли не можна копати картоплю, щоби врожай не згнив: не допоможе навіть сухий льох.