До осені залишилося зовсім мало часу, проте його все ж таки достатньо для того, щоб виростити ще один урожай ароматної та корисної зелені.

Щоб уникнути нестачі вітамінів в організмі восени, на городі можна висадити нові рослини, які не тільки зійдуть наприкінці літа, але й радуватимуть вас на осінньому столі. Список зелені, яку можна посадити у серпні та не боятися, що вона загине, наводимо нижче.

Вирощування зелені. Фото: скрін youtube
Вирощування зелені. Фото: скрін youtube

Зелень, яку можна висаджувати у серпні:

Базилік. І листя, і квіти їстівні, тому їх можна використовувати як для салатів, так і як приправу до гарячих страв. Його легко вирощувати у багатьох кліматичних умовах, а також культивувати вдома.

Кінза. Ви можете збирати як листя, так і насіння, яке може стати приправою коріандром. Це трава з унікальним смаком, що ідеально підходить для азіатських та мексиканських страв. Вона йде на насіння майже відразу, як тільки готова до збирання, тому збирати цю рослину доведеться часто.

Популярні новини зараз
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Салат . Деякі сорти можуть вирости лише за кілька тижнів, що робить їх ідеальними для висадки у серпні. З листя можна зробити чудові вітамінні салати та оригінальні закуски до столу.

Рукола . Має унікальний смак і може стати відмінним доповненням до улюблених страв. Свіжа руккола містить багато поживних речовин та вітамінів, які корисні для організму. Вже за кілька тижнів ви отримаєте першу зелень.

Шпинат. Рослина не дуже любить посушливу літню погоду, тому шпинат можна вирощувати у серпні, коли сонце вже не так нещадно палить.

Шпинат, фото: Pixabay
Шпинат, фото: Pixabay

Нагадаємо, що зберіть другий урожай до осені: секрети городників, які завалять льох овочами.

Раніше ми повідомляли, як у серпні прибрати з огірків гіркоту: цей настій подарує грядкам нове життя.

Також стало відомо, чи допоможе полум'я: найкращі способи позбутися за один раз від парші на картоплі.