Молодий волоський горіх - неймовірно смачний, це просто унікальні ласощі, які можна з'їсти лише "зловивши момент". Однак у цього ніжного смаку є й інша сторона - на руках після чищення залишаються коричневі сліди, і їх дуже складно відмити водою і милом.

Якщо горіхи сильно забарвили долоні, відмити їх можна за допомогою нехитрих народних засобів.

Про це розповів один із українських блогерів, який часто публікує свіжі лайфхаки у мережі YouTube.

Бруд від горіхів, скріншот: YouTube
Бруд від горіхів, скріншот: YouTube

Мити руки потрібно якнайшвидше після того, як ви закінчили чистити горіхи. Якщо з першого разу не вдалося досягти вражаючого результату та ідеально вимити руки, не варто одразу користуватися іншим засобом, щоб не нашкодити шкірі рук.

Популярні новини зараз
Українцям виплачують щомісяця по 2800 гривень: хто має право на допомогу Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор
Показати ще

Бруд від горіхів, скріншот: YouTube
Бруд від горіхів, скріншот: YouTube

Натуральні засоби

Швидко відбілить руки лимонна кислота чи лимонний сік. Є два способи: перший – треба налити в невелику посудину гарячу воду, додати 1 ст. л. лимонного соку або 1 ч. л. лимонної кислоти в гранулах, попарити руки 10-15 хвилин тричі на день.

Другий спосіб – натерти руки половинкою лимона та ретельно змити господарським милом. З першого разу результату може бути, тоді слід повторити процедуру до 3 разів протягом дня. Якщо немає лимона, його можна замінити на зелене яблуко або виноград.

Добриво з перекису водню, скріншот: YouTube
Добриво з перекису водню, скріншот: YouTube

Аптечні засоби

Перекис водню. Добре видаляє лише свіжі плями від горіхової шкірки. Якщо руки ще не стали коричневими, протріть їх перекисом без особливо сильного тертя.

Нагадаємо, щоб було смачно і нічого не зіпсувалося: де краще зберігати домашню консервацію.

Раніше повідомлялося, ви не врятуєте свій диван: чому не можна відрізати нігті коту і як це може погіршити здоров'я пушистика.

Також, господарське мило та сода замінять 1000 магазинних засобів для збирання: лайфхак від досвідчених господарок.