Експерти вже давно довели те, яку неймовірну користь приносять організму волоські горіхи. Вони містять багато вітамінів і мікроелементів, які так потрібні кожному.

Лише мала частина господарок знає, що горіхи не тільки сприятливо впливають на здоров'я, а ще здатні вирішити маленькі, але дуже неприємні побутові проблеми. Саме завдяки цьому продукту можна позбутися подряпин на меблях.

Волоські горіхи, фото: Знай.ua
Волоські горіхи, фото: Знай.ua

У будинках, де є тварини чи діти, дрібні ушкодження - це часте явище, яке псує загальне враження і не вписується в інтер'єр.

Як застосовувати волоські горіхи в побуті

Для початку потрібно добре очистити горіх, буде достатньо одного, а потім обробити їм подряпину. Ваші рухи повинні бути схожими на те, ніби ви бажаєте замалювати ділянку олівцем. Завдяки такому корисному продукту "місце злочину" буде ледь помітно.

Популярні новини зараз
Українцям доведеться працювати довше для отримання пенсії Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Подряпини на меблях, фото dommino
Подряпини на меблях, фото dommino

Цей спосіб хороший тим, що не доводиться використовувати магазинну хімію, яка не шкодує здоров'я. Але замість цілісного горіха можна взяти горіхове масло.

Дрібні подряпини на меблі допоможуть приховати й інші засоби: кольоровий олівець на основі воску, суміш оцту та олії або йоду.

Раніше ми писали про те, щоб волосся було густе, як у Каменських і здорове, як у принцес: топ секретів для ідеальної шевелюри

Як повідомляв Знай.ua, 5 саморобних засобів для чищення килимів, які можуть усунути будь-який бруд

Також портал Знай.ua писав, як буряковим відваром можна врятувати кімнатні рослини