Коли вся консервація вже закрита, залишається справа за малим - забезпечити ідеальні умови для її зберігання, адже від цього залежить якість і термін придатності заготівель.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяГосподиням розповіли, де найкраще зберігати домашню консервацію, щоб вона не зіпсувалась та дочекалася зими. Для цього необов'язково мати підвал або погріб, які все ж таки вважаються ідеальними місцями для банок, можна підібрати інший куточок для зберігання.
Так, консервацію однозначно не рекомендується зберігати за кімнатної температури - на полицях біля радіатора або навпроти вікна, з якого на банки потраплятимуть прямі сонячні промені. Дотримуйтесь температурного режиму, адже +20 градусів – це вже не дуже добре.
Насамперед варто запам'ятати, що домашня консервація не любить високих температур та прямих сонячних променів. Заготівлі повинні зберігатися за температури від +5 і максимум до +18 градусів.
Якщо ви живете в квартирі, банки можна спокійно залишити в коморі або на утепленому балконі, але з дотриманням температурних норм. Також консервацію залишають у холодильнику.
Також відіграє роль, як саме стоять банки. На нижніх полицях мають бути ті закрутки, які найбільш чутливі до зміни температури, трохи вище, на середніх полицях - мариновані помідори та огірки, різні салати та консервовані з додаванням оцту овочі, а найвищі позиції може спокійно зайняти варення.
Нагадаємо, як легко позбутися герпесу в домашніх умовах: завтрашня зустріч не зачекає
Раніше ми писали про те, як заточити кухонну тертку за допомогою ножа, фольги або викрутки: найефективніші способи
Як повідомляв Знай.ua, господарське мило та сода замінять 1000 магазинних засобів для прибирання: лайфхак від досвідчених господарок