Господині часто використовують харчову соду у побуті, а не лише у кулінарії. Це справді ефективний засіб, який вирішує безліч проблем, але в деяких випадках він може лише нашкодити.

Так як сода є м'яким абразивом, вона може завдати подряпин та пошкодити деякі поверхні. Експерт розповіла, що не можна обробляти цим засобом.

харчова сода, ілюстративне фото з вільних джерел
харчова сода, ілюстративне фото з вільних джерел

Скло та керамічні плити

Сода залишає подряпини на склі при очищенні, тому замість неї краще використовувати спеціальні засоби або білий оцет. Це стосується і керамічних плит, тільки окрім подряпин, сода залишить на них білу плівку, яку нелегко усунути.

Мармур і дерево

Цей дорогий камінь потрібно тримати якнайдалі від соди, оскільки є ризик того, що вона пошкодить його захисний шар, через що з'являться подряпини. Сода може бути занадто жорсткою для деяких типів дерев'яних меблів і пошкодити обробку.

Популярні новини зараз
ПриватБанк зарахує на карти українців від 250 до 25 000 гривень: кому пощастить Друг президента Зеленського Жека Кошовий зізнався, як "виживає" на 2 тисячі баксів у місяць У комунальних платіжках з'явилася нова графа: за що доведеться доплачувати В Україні впроваджують новий спосіб оплати за тепло: що тепер робитимемо
Показати ще

Позолочені столові прибори та предмети з глибокими тріщинами

Сода геть-чисто стирає золоте покриття і залишає подряпини. Також вона здатна потрапляти у щілини та тріщини, покривати предмети нальотом після висихання.

Господиня в будинку, фото zbk
Господиня в будинку, фото zbk

Раніше ми писали про те, як правильно сушити промокло взуття: перевірений метод, який прибере не тільки вологу, але і неприємний запах

Як повідомляв Знай.ua, що робити, якщо смажена цибуля завжди підгоряє на сковороді: найкращий метод, які все виправить

Також портал Знай.ua писав, що від пилу та запахів не залишиться і сліду: три маловідомі методи чищення килима, навіть знімати не доведеться