Серйозна небезпека ховається у багатьох засобах, які ми щодня використовуємо для вирішення побутових питань. Зокрема, у рідині для миття посуду. На полицях магазину дуже широкий вибір, і найчастіше купують те, що ефективно працює і не б'є по бюджету, але варто бути уважнішими.

Засоби для миття посуду завдають дуже багато шкоди здоров'ю. Докладніше про це розповіла нутриціологиня Тетяна Ярмошук. Вона наголосила, що згубну дію можна і не помітити.

Миття посуду, фото uborka
Миття посуду, фото uborka

Після миття на посуді найчастіше є залишки побутової хімії, адже змити весь засіб дуже важко. У результаті вони потрапляють в організм разом з їжею та напоями, і можна тільки уявити, який це удар по здоров'ю, до того ж щоденний.

Засоби для миття посуду виготовляють на основі хімічних речовин під назвою ПАВи. Вони створюють густу піну, яка змиває жир та залишки їжі навіть під холодною водою.

Популярні новини зараз
У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Аlyona Аlyona дізналася про горе українок і вирішила показати свої прокладки: "Гарно жити не заборониш" Українська ППО знайшла "протиотруту" від іранських "Шахедів", у Залужного заспокоїли населення: "За ними полюють" Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Побутова хімія, фото isoft
Побутова хімія, фото isoft

Токсини одразу наповнюють організм, у результаті відбувається отруєння та інтоксикація зсередини. При цьому їхню дію майже не можна відчути через мізерні дози, але регулярне попадання просто вбиває усі системи. Це може виявлятися у вигляді алергії, різних хвороб та симптомів.

Щоб мінімізувати шкоду, можна використовувати господарське мило, соду, лимонну кислоту та оцет. Їхній вплив буде не такий жорстокий, як у побутової хімії.

Нагадаємо, від яких звичок варто відмовитися любителям кави

Раніше ми писали про те, що ніколи не зберігайте ці продукти у фользі: небезпечний список