Герань - це гарна невибаглива квітка, відома в народі як пеларгонія або калачик.

Для того аби цвітіння квітки стало пишніше, потрібно періодично її підживлювати.

Герань. Фото: скрін youtube

Є кілька правил підживлення герані. Одне із них - вибір добрив: можна купити в магазині або ж обрати серед органічних добрив.Серед рекомендацій про добрива пеларгонії, часто потрапляють дріжджі.

Розчин дріжджів містить різноманітні мікроелементи, які стимулюють метаболізм органічних сполук, як в ґрунті, так і в рослинах. Під час цього процесу відбувається покращення структури та якості ґрунту, збільшується стійкість рослин до захворювань і шкідників, а також відбувається активний ріст та розвиток кореневої системи.

Популярні новини зараз
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Показати ще

Для приготування такого добрива потрібно: 400 мл холодної води та 100 грамів сухих дріжджів, дати настоятися і полити рослину. Весна, літо та осінь - найбільш сприятливі періоди для підживлення.

Пеларгонія. Фото: скрін youtube

Для наступного "рецепту" підживки знадобиться лише 100 мл молока та літр води. В домашніх умовах герань часто підживлюють такою молочною сумішшю. Зазвичай такий полив чергують через раз зі звичайним поливом. Для того аби поповнити запаси калію, необхідно додати золу. Її підмішують або в ґрунт або поливають зольним розчином.

Для підживлення герані не потрібно дотримуватися складних правил. Достатньо лише забезпечити всіма органічними речовинами та періодично підживлювати рослину.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай, інформував, як у серпні прибрати з огірків гіркоту: цей настій подарує грядкам нове життя

Раніше на порталі Знай повідомлялося, викиньте їх негайно і не тримайте на підвіконні: які рослинки "крадуть" жіноче щастя

Також, наш портал інформував, ваша ділянка буде найкрасивішою в окрузі: секрети вирощування флоксів