Є люди, які дотримуються класичного (традиційного) квіткового оформлення своєї ділянки. Або висаджують те, що висаджували в їхній сім'ї вже багато років, не особливо бажаючи вносити зміни у звичний перебіг речей.

А хтось хоче щороку бачити якийсь новий краєвид, дивлячись на свої клумби. Але і для першого, і для другого типу людей ця стаття буде корисною, адже в ній ми розповімо про такі квітки, як флокси і про те, як їх доглядати.

Флокси, фото: Знай.ua
Флокси, фото: Знай.ua

Флокси - це високі рослини на тонкому розгалуженому стеблі (крім видів, що стелиться), з яскраво-зеленим листям, подовженою форми.

Флокси можуть прикрасити будь-яку композицію на клумбі або в альпінарії, можуть послужити бордюром або килимом квітника.

Популярні новини зараз
Кому та які повістки будуть вручати до 15 листопада: особливості мобілізації, які мають знати всі Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Яскраво та оригінально виглядає клумба з різнокольоровими рослинами: тоді їх не потрібно доповнювати іншими кольорами.

У флоксів тривалий період цвітіння, є сорти квітучі до осені.

Квітучі у весняний період:

  • Флокс, що стелиться (відтінки рожевого та бузкового);
  • канадський Флокс (відтінки блакитного);
  • Флокс шиловидний (білий, рожевий, блакитний, бузковий).

Флокси, фото: Знай.ua
Флокси, фото: Знай.ua

Посадка флоксів проводиться в осінній період, щоб квіти встигли вкоренитися до сильних морозів. Ці рослини люблять сонце, але не прямі промені, злегка розсіяне світло.

Квітам потрібен помірний, але регулярний полив, вони не переносять застою вологи у кореневої системи, тому враховуйте при посадці розташування грунтових вод.

Перевага надається дренованим, поживним ґрунтам з нейтральною реакцією. Підживлення бажані комплексні мінеральні, а не органічні. Розпушування проводиться обережно, щоб не пошкодити коріння, поверхню навколо стебел можна вкрити мульчею у спекотні дні. Зимують без укриття.

Нагадаємо, що огірок росте криво та змінює колір: топ-3 способи, як "вилікувати" городнього виродка.

Раніше ми повідомляли, що немає городу - не біда: як придбати домашню зелень, 7 порад для вирощування на підвіконні.