Найперше запам'ятайте основне правило: не варто ставити гарячі або теплі страви безпосередньо в холодильник.

Ігноруючи це просте правило, можна перенавантажити компресор, що може призвести до його поломки.

Продукти у холодильнику. Фото: скрін youtube
Продукти у холодильнику. Фото: скрін youtube

Якщо потрібно швидко охолодити гарячу страву, є кілька інших способів. Ви можете перелити її в холодний посуд, наприклад, пусту ємність, яку заздалегідь поставили у холодильник. Або поставити каструлю з теплою стравою у велику миску з холодною водою і змінювати рідину кілька разів.

Продукти у холодильнику. Фото: скрін youtube
Продукти у холодильнику. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Щодо морозильної камери, не рекомендується завантажувати її великою кількістю продуктів, які одразу не замерзають, особливо влітку. Якщо ви хочете заморозити фрукти чи ягоди, робіть це поступово. Це дозволить морозильній камері впоратися з процесом заморожування без надмірного навантаження на компресор.

Нагадаємо, ми писали, що чому не можна прати дитячі речі разом із одягом дорослих: педіатр назвала головні ризики та дала поради.

Як повідомляв "Знай.ua" збереже і гроші, і нерви: як навчитися економити воду, щоб не переплачувати.

Також "Знай.ua" інформував, "тропічна" пастка для мух, яка подарує вам здоровий сон: просто спробуйте.