Висловлено думку невропатолога, який дає два способи покращення стану та подолання головного болю і, що найголовніше, без використання ліків.

Експерт пояснив, що однією з найпоширеніших причин головного болю є порушення кровообігу. Зазвичай у таких випадках призначаються медикаменти, але можна досягти бажаного ефекту, застосовуючи спеціальні олії, які слід наносити у вушну раковину.

Головний біль. Фото: скрін youtube
Головний біль. Фото: скрін youtube

Один з найефективніших способів – використовувати камфорну олію. Можна нанести кілька крапель у вушну раковину і вставити скручений із вати тампон. Ця проста процедура також активізує кровообіг у мозку. Цей спосіб може допомогти.

Ще одним способом позбутися від головного болю або хоча б зменшити інтенсивність є масаж вух. За його словами, цей масаж слід проводити, закриваючи вухо повністю долонею, легко натискаючи та виконуючи повільні кругові рухи. Лікар пояснив, що такий масаж створює додатковий тиск, що сприяє покращенню кровообігу та зменшенню головного болю.

Популярні новини зараз
Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Головний біль. Фото: скрін youtube
Головний біль. Фото: скрін youtube

Фахівці зазначають, що причини головного болю можуть бути різноманітними — однією з найпопулярніших є судинні зміни. Але це не стосується випадків, пов'язаних із сезонними вірусними захворюваннями та застудою.

Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.

Нагадаємо, краще аптечних пігулок: ці доступні та смачні напої допоможуть подолати безсоння.

Як повідомляв "Знай.uа", чи з'являються камені в нирках через газовану воду - відповідь вчених не заспокоює

Знай.uа писав, пошкодуєте, що не дізналися цього раніше: як слід зберігати кавун, щоб уникнути отруєння - корисні поради