Ми щодня стикаємося мало не з горою брудним посудом у раковині... і просто так залишити її там лежати не вдасться.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяХтось вирішує цю проблему покупкою посудомийного посуду, а хтось бере в руки губку, що миє і починає "працювати". На цьому етапі варто сфокусуватися на хімічних засобах, яких у магазинах безліч. Хоча існують безпечні та екологічні альтернативи цим популярним засобам.
Більшість магазинних гелів та порошків мають недоліки. По-перше, вони досить дорогі. По-друге, через проблеми зі здоров'ям, такі як алергії, деякі люди не можуть використовувати їх для миття посуду. Є альтернативи... наприклад, господарське мило, яке потрібно натерти та розвести у теплій воді.
Туди ж опускаємо брудний посуд та залишаємо на короткий час. Потім залишається вимити посуд і ретельно прополоскати його чистою водою.
Сода – безпечна для здоров'я та ефективно бореться з мікробами. Цим засобом можна відмити якісь каструлі та сковорідки, але важливо пам'ятати, що содою не можна мити посуд з антипригарною поверхнею. Оцет ефективно видаляє залишки їжі, що пригоріли, в каструлях. Також завдяки оцту можна відмити будь-який скляний посуд.
І насамкінець варто згадати про гірчицю, яку можна сміливо насипати на губку або ганчірочку, потерти брудні місця на посуді, а потім прополоскати водою.
Нагадаємо, ідеальні поради, після яких у платіжках за воду будуть "копійки": заощадити зможуть усі
Як повідомляв "Знай.uа", два інгредієнти та кілька хвилин часу: як зробити супербюджетний, але ефективний ароматизатор для санвузла
Знай.ua писав, дешевше і безпечніше магазинних аналогів: як приготувати засіб для миття посуду в домашніх умовах