Українцям назвали головні помилки при зберіганні молока у холодильнику. Саме припущення цих помилок може спричинити швидке псування молочних продуктів.

Про головні помилки розповіла експерт з безпеки харчових продуктів Тереза ​​Кін, повідомляє "Metro".

Виявилося, що поміщати пляшку з молоком у дверцята холодильника – помилка. Найкраще його зберігати на полиці. Тереза ​​Кін пояснила, що продукти, що зберігаються на полицях, краще охолоджуються, тому довше залишатимуться свіжими. Особливо це важливо, якщо ваш холодильник загалом недостатньо потужно охолоджує.

Пляшка молока
Пляшка молока

Зберігати молоко в дверцятах нормально, але за умови, що холодильник підтримує правильну температуру між 0 і 5 градусами Цельсія.

Популярні новини зараз
Росія хоче добити українців у липні: астролог попередив про важку небезпеку Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

[quote author=""]"Завжди перевіряйте, наскільки холодне ваше молоко. Упаковка повинна бути занадто холодною, щоб тримати її в руках. Купуйте тільки таку кількість молока, яку зможете досить швидко витратити. Краще купувати його часто, але потроху", - сказала експерт.

Також Тереза ​​Кін зазначила, що при зберіганні продуктів дуже важливо не допустити перехресного забруднення. Тому важливо запобігти змішуванню сирих та готових до вживання продуктів.

Холодильник, скріншот: YouTube
Холодильник, скріншот: YouTube

Сирі продукти, такі як м'ясо та риба, потрібно зберігати внизу холодильника у закритих контейнерах, щоб уникнути біологічного забруднення. Сирі овочі, які недостатньо добре очищені від ґрунту, необхідно вимити, висушити і теж тримати в закритому контейнері, причому вище за сире м'ясо і рибу. Вона зазначила, що зберігання продуктів у контейнерах продовжує їхній термін придатності.

Нагадаємо, чому "не доїдати" при дієті неправильно - найкращі поради експертів, щоб скинути вагу.

Раніше ми повідомляли, що робити, якщо смажена цибуля завжди підгоряє на сковороді: найкращий метод, який все виправить.