Капустянка, яку ще називають ведмедкою - це шкідник, який особливо завдає шкоди весною, коли дачники та городники саджають розсаду.

Шкідник під'їдає корінці молоденьких ніжних рослин, залишаючи українців без урожаю. Також капустянка під'їдає коренеплоди — картоплю, моркву, через що овочі псуються та не зберігаються. Також значної шкоди завдає дротянка. Про це пише порта "на пенсії".

Капустянка. Фото: скриншот Youytube
Капустянка. Фото: скриншот Youytube

"Є дуже простий спосіб боротьби з цими шкідниками до повного їх знищення, але за умови систематичного застосування. Любов дротяника і капустянки до насіння кукурудзи, що проростає, відома давно, тому пропонований спосіб боротьби і називають "ловом на живця". Одним із найефективніших препаратів для приготування приманки вважається "Актара"", - зазначають у повідомленні. - зазначають у повідомленні.

Для приготування розчину 1 грам "Актари" розчиняють у літрі води та замочують не протруєні зерна кукурудзи так, щоб розчин тільки покрив насіння. Замочують протягом чотирьох-п’яти днів у теплому місці, щоб зерна наклюнулися. За цей час насіння насичується отрутою у високій концентрації.

Популярні новини зараз
Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Капустянка. Фото: скриншот Youytube
Капустянка. Фото: скриншот Youytube

Насіння висівають у міжряддях з інтервалом у п’ять сантиметрів. Скільки робити таких отруйних грядок, вирішувати вам залежно від зараженості ґрунту цими шкідниками або площею земельної ділянки.

Як приманка працює така кукурудза до третього листа, далі її зрізають. Можете залишити рости кукурудзу для отримання качанів або використовувати як опору для огірків.

Нагадаємо, ми писали, прості лайфхаки, які допоможуть швидко очистити дрібну тертку від залишків їжі

Як повідомляв "Знай.ua" паростки без жовтизни та гнилі: цілюще підживлення для огірків із чаю, сусідів охопить заздрість.

Також "Знай.ua" інформував, перець порадує багатим урожаєм: як правильно доглядати розсаду примхливого овоча.