З роками столові прилади втрачають свій початковий зовнішній вигляд, часом, темніючи і покриваючись нальотом, що важко виводиться. Звичайні засоби для миття посуду не завжди справляються з такими викликами, але є хитрість, яка дозволить повернути виробам чистоту та початковий блиск. Про це пише pixelinform.

Року беруть своє, і колись блискучі столові прилади втрачають свій первісний вигляд. Однак це не привід викидати їх та купувати нові, адже змусити їх знову блищати можна за допомогою простої хитрості.

Як почистити столові прилади Фото: скрін youtube
Як почистити столові прилади Фото: скрін youtube

Так, почистити ложки і виделки можна за допомогою лимонного соку, який дуже ефективний у боротьбі з нальотом і навіть іржею. Витискати сік із цитруса не потрібно. Достатньо розрізати лимон навпіл і половинкою потерти прилади, що потемніли. Після обробки ложки та вилки слід залишити приблизно на 30 хвилин.

Як почистити столові прилади Фото: скрін youtube
Як почистити столові прилади Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Безробітних українців зобов'яжуть повернути отриману допомогу державі: в чому причина Конституційний суд встановив розмір мінімальної пенсії: борги з неї стягнути не вийде Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Коли мине час, можна приступати до другого етапу. Столові прилади слід промити водою, без використання будь-яких засобів для чищення. Фінальний крок – протерти ложки та вилки насухо, рекомендовано вовняним матеріалом.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, пратиме речі ідеально: що потрібно робити з пральною машинкою, щоб вона працювала ефективно.

Також наш портал інформував, як швидко і легко позбавитися слідів дезодоранту на одязі: потрібні кошти знайдуться в кожному будинку.

Крім того, інформаційний портал Знай, як випрати пухові подушки в пральній машині, не ризикуючи формою та об'ємом: дуже простий і корисний лайфхак.