Наліт від кави та чаю на чашках - поширена проблема, яка особливо помітна на білому посуді. Відмити забруднення простим миючим засобом не завжди можливо, але це не означає, що настав час прощатися з посудом. Як відчистити чашки, розповідає портал pixelinform.

Наліт від кави або найбільш помітний на білому посуді, який користується популярністю і є, ймовірно, в кожному будинку. Подібні забруднення сильно в'їдаються в поверхню і просто помити посуд миючим засобом – не дає потрібного ефекту.

Як очистити чашку від нальоту. Фото: скрін youtube
Як очистити чашку від нальоту. Фото: скрін youtube

Втім, такі забруднення не є "смертним вироком" для чашок, адже їх можна відчистити простим і доступним кожному засобом - зубною пастою.

Жодних експериментів проводити не потрібно, як і докладати багато зусиль. Зубну пасту слід нанести на поверхню чашки в невеликій кількості м, як слід потерти губкою і змити великою кількістю води.

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Пенсії не буде, лише "соцдопомога": хто позбавлений права на відпрацьовані гроші Відключення світла наприкінці літа – енергетики зробили прогноз на серпень Бідність переросте у злидні: пенсіонерам анонсували "сюрприз" у 2025 році
Показати ще

Як очистити чашку від нальоту. Фото: скрін youtube
Як очистити чашку від нальоту. Фото: скрін youtube

Цей спосіб має цілу низку переваг. По-перше, дешево і доступно, оскільки зубна паста є в кожному будинку і не потрібно купувати ніяких спеціальних засобів. По-друге, це ефективно та безпечно для посуду.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, як до блиску відмити плитку без покупної хімії: рецепт із бабусиного блокнота.

Також наш портал інформував, мити фрукти, лікувати вуха і навіть позбавлятися нежитю: про ці властивості перекису водню ви не здогадувалися.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, купаються в коханні і вибирають дачу біля моря, тому що знають, як правильно мити підлогу: перевір прикмети і ти.