Порожнечі в огірках – це те, з чим часто стикається будь-який городник. Багато хто спихає це на спосіб зберігання, або ж надто гаряче сонце.

У той же час не кожен знає, що можна уникнути порожнистого врожаю огірків. А що до цього потрібно зробити ми розповімо нашим читачам нижче.

Вирощування огірків. Фото скріншот з Youtube
Вирощування огірків. Фото скріншот з Youtube

Причини появи порожнистих огірків

Найпоширенішою причиною полів огірка є несвоєчасне підживлення. Найчастіше це надлишок азоту при нестачі фосфору калію та кальцію. Велику роль грає і чорнозем, у якому посіяли культуру. Якщо не вистачатиме поживних властивостей це спричинить низку проблем. Наприклад, краї листя стануть жовтими, плоди можуть бути викривлені та деформовані. Не секрет, що огірки стають пухкими та порожніми через неправильне поливання. Тому що поливати культуру слід достатньо і регулярно, щоб отримати ті плоди, які очікуються. Не поливаючи овочі кілька днів, можна побачити, як грунт стає сухим. Якщо ж залити їх, це призведе до розриву тканин, потім з'являться тріщини і почне розвиватися порожнеча.

Огірки. Фото: скрін youtube
Огірки. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Ціни рекордні, але буде дорожче: нерадісні прогнози для власників авто з ГБО Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Правильний догляд віддячить господині своїм багатим урожаєм:

  1. Полив варто виробляти щодня, рано-вранці або ввечері.
  2. У жодному разі не можна поливати холодною, потрібно лише теплою водою.
  3. Не маловажним є і розпушування землі. Така процедура забезпечить культуру циркуляцією повітря біля коріння, що провокує швидке зростання культури.

Господиня, яка дотримуватиме таких нескладних правил, зможе зібрати хороший урожай.

Нагадаємо, що будете з морквою всю зиму: найкращий період, щоби зібрати врожай.

Раніше ми повідомляли, що кущі будуть здорові: як правильно доглядати гераню після цвітіння.

Також стало відомо, що українці можуть втратити весь урожай часнику ще до зими: посипте сіллю та закрийте.