У кожній домівці є дзеркало, адже воно – невід’ємна частина інтер’єру.

Але у деяких місцях дзеркало вішати не рекомендують, адже це неодмінно призведе до неприємних наслідків.

Наприклад категорично не можна вішати дзеркало над газовою плитою. Це пов’язано з тим, що може виникнути пожежа. Приготування їжі спричинить накопичення жиру на поверхні дзеркала та може призвести до займання. Як не дивно, але дзеркало також відволікає від приготування та може стати причиною нещасного випадку.

Дзеркало. Фото: скрін youtube
Дзеркало. Фото: скрін youtube

У ванній кімнаті над раковиною. Хоча частіше дзеркало вішають там, але надмірне накопичення вологи на поверхні дзеркала може призвести до його пошкодження. Щоб уникнути цього потрібно його вішати у ванній на боковій стінці.

Популярні новини зараз
Отримав по голові? Путін з'явився з плямою від удару на лобі Організм віддячить: чому дієтологи радять їсти страви з картоплі лише у свята Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою
Показати ще

Дзеркало. Фото: скріншот Ютуб

У спальні над спальним місцем. По-перше – це небезпечно, адже є вірогідність, що дзеркало упаде і призведе до травмування. Небезпечно це і з точки зору езотерики. Відбивання зображення сплячого може викликати негативні відчуття, або навіть погане самопочуття. Потрібно потурбуватися, щоб дзеркало не відбивало світло світильників чи ліхтарів, щоб не спричинити дискомфорт під час сну. Можна повісити дзеркало біля ліжка, але щоб воно не відбивало зображення сплячого.

У передпокої не рекомендують вішати дзеркало через те, що воно може створювати неприємну атмосферу. Особливо, якщо повісити його напроти входу. Воно викликати тривогу у темну пору доби. Варто для зручності вішати дзеркало збоку, щоб не було не потрібних відображень.

Взагалі дзеркало можна повісити куди душа бажає, але потрібно враховувати фактори безпеки та свого комфорту.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, ви точно про це не здогадувалися: чому не можна зберігати молоко на боковій полиці холодильника

Раніше портал Знай інформував, головні причини, чому у вас болить голова вранці – ви цього могли не помічати

Також наш портал повідомляв, забудьте при неприємний запах взуття: методи після яких ваше взуття "запахне" по-новому