Співбесіда це стресова ситуація не тільки для працівників, а й для роботодавців. Начальники також сумніваються у виборі правильного кандидата, якиц виправдає їх очікування.

Співбесіда, скріншот: YouTube
Співбесіда, скріншот: YouTube

Британський бізнесмен Джеймс Каан розробив три "вбивчі питання", які допоможуть не тільки отримати бажану роботу, а й найняти успішного працівника.

Джеймс замаскував їх у типові запитання, які зазвичай ставлять рекрутери на співбесідах.

Співбесіда, фото Бізнес
Співбесіда, фото Бізнес

Популярні новини зараз
Три категорії пенсіонерів, кому піднімуть виплати Видачу повісток обіцяють автоматизувати, щоб отримав кожен Сніг, мінусова температура та сильний вітер: синоптикиня розповіла, чи буде рання зима восени 2024 року Всього 300 гривень: українці отримають смішну "подачку" на комуналку
Показати ще

Наприклад, запитуючи про слабкі сторони будь-якого працівника, він запитав би: "Якби я подзвонив вашому менеджеру й запитав, що його у вас дратує, що б він сказав?".

Щоб точно отримати роботу в компанії, ви повинні відповісти так, щоб це було повʼязано із посадою, на яку ви претендуєте.

Каан також любить цікавитись в людей про їх сильні сторони.

Бізнес, фото з відкритих джерел
Бізнес, фото з відкритих джерел

Проте з досвідом він трохи звичне для усіх питання: "Я хочу знати, у чому ви відзначилися на своїй попередній посаді, що б мені сказали ваші попередні колеги, чим ви були відомі?".

Бізнесмен радить відповідати так, щоб ваш потенційний роботодавець зміг розгледіти не тільки ваші професійні якості, а й характер.

Співбесіда, скріншот: Youtube
Співбесіда, скріншот: Youtube

Останнє запитання, яке він рекомендує ставити кандидатам на посаду, звучить так: "Якби у вас була чарівна паличка і ви могли б отримати будь-яку роботу, якою б це була?".

Джеймс зізнався, що це питання його найулюбленіше, адже він "завжди дивується реакції, яку отримує".

Більшість людей "спотикаються" саме на цьому запитанні, тому що забувають для чого прийшли на співбесіду.

Бізнес в Україні, фото mind
Бізнес в Україні, фото mind

"Загальне правило для цього питання полягає в тому, що завжди відповідайте на те, що стосується тієї ж або схожої галузі чи посади, на яку ви претендуєте", – порадив відомий бізнесмен.

Нагадаємо, уряд анонсував зміни у працевлаштуванні переселенців: чого чекати українцям

Як повідомляв "Знай.uа", як людина може провалити співбесіду через просту чашку з кавою: в одній із компаній розкрили секрет

Знай.ua писав, в Україні спостерігається небувалий приріст чоловіків-студентів: всі рвонули за знаннями