Співбесіда це стресова ситуація не тільки для працівників, а й для роботодавців. Начальники також сумніваються у виборі правильного кандидата, якиц виправдає їх очікування.

Співбесіда, скріншот: YouTube
Співбесіда, скріншот: YouTube

Британський бізнесмен Джеймс Каан розробив три "вбивчі питання", які допоможуть не тільки отримати бажану роботу, а й найняти успішного працівника.

Джеймс замаскував їх у типові запитання, які зазвичай ставлять рекрутери на співбесідах.

Співбесіда, фото Бізнес
Співбесіда, фото Бізнес

Популярні новини зараз
Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей
Показати ще

Наприклад, запитуючи про слабкі сторони будь-якого працівника, він запитав би: "Якби я подзвонив вашому менеджеру й запитав, що його у вас дратує, що б він сказав?".

Щоб точно отримати роботу в компанії, ви повинні відповісти так, щоб це було повʼязано із посадою, на яку ви претендуєте.

Каан також любить цікавитись в людей про їх сильні сторони.

Бізнес, фото з відкритих джерел
Бізнес, фото з відкритих джерел

Проте з досвідом він трохи звичне для усіх питання: "Я хочу знати, у чому ви відзначилися на своїй попередній посаді, що б мені сказали ваші попередні колеги, чим ви були відомі?".

Бізнесмен радить відповідати так, щоб ваш потенційний роботодавець зміг розгледіти не тільки ваші професійні якості, а й характер.

Співбесіда, скріншот: Youtube
Співбесіда, скріншот: Youtube

Останнє запитання, яке він рекомендує ставити кандидатам на посаду, звучить так: "Якби у вас була чарівна паличка і ви могли б отримати будь-яку роботу, якою б це була?".

Джеймс зізнався, що це питання його найулюбленіше, адже він "завжди дивується реакції, яку отримує".

Більшість людей "спотикаються" саме на цьому запитанні, тому що забувають для чого прийшли на співбесіду.

Бізнес в Україні, фото mind
Бізнес в Україні, фото mind

"Загальне правило для цього питання полягає в тому, що завжди відповідайте на те, що стосується тієї ж або схожої галузі чи посади, на яку ви претендуєте", – порадив відомий бізнесмен.

Нагадаємо, уряд анонсував зміни у працевлаштуванні переселенців: чого чекати українцям

Як повідомляв "Знай.uа", як людина може провалити співбесіду через просту чашку з кавою: в одній із компаній розкрили секрет

Знай.ua писав, в Україні спостерігається небувалий приріст чоловіків-студентів: всі рвонули за знаннями