Застосовуючи як добрива попіл з кропивою можна досягти багатого врожаю смачних, рівних і хрустких огірків.

Відповідно, використовуючи виключно органіку, можна відмовитись від мінеральних добрив. Попіл з високим вмістом калію є ідеальним органічним підживленням, яке просто необхідне для формування зав'язей та розвитку огірків в цілому. Також він містить достатню кількість магнію та кальцію та зміцнює імунітет овочів.

Вирощування огірків, скріншот: YouTube
Вирощування огірків, скріншот: YouTube

Для приготування підживлення в 10-літрове відро, наповнене теплою водою, всипте склянкупопелу та залиште на добу. Більше ефективно буде, якщо додати ще й кропиву, яка є відмінним джерелом азоту, необхідного культурі для нарощування зеленої маси.

Огірки. Фото: скрин відео
Огірки. Фото: скрин відео

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Показати ще

Спочатку наповніть ємність кропивою та залийте її водою. Потім додайте туди жменю землі та столову ложку цукру. Розчин буде готовий до використання за тиждень настоювання.

Тепер потрібно додати кропив'яний настій до суміші попелу та води, яку підготували раніше. Поливати наступним чином: на один огірковий кущ потрібно півлітра поживної рідини.

Грядки, фото: zelenasadyba.com.ua
Грядки, фото: zelenasadyba.com.ua

Нагадаємо про видалення листя капусти: розкрито секрет врожайного "оголення", ви точно цього не знали.

Раніше ми повідомляли, що відмовтеся від оладок, і буде щастя: добриво з кислого молока, сметани, кефіру чи ряжанки.

Також стало відомо, що час не лише для того, щоби збирати врожай: що можна посадити на городі на початку серпня.