Українці зараз переживають сильний стрес через повномасштабне військове вторгнення росії на територію нашої суверенної держави.

Діти, чоловіки, дружини, батьки, друзі вирушили на захист України від ворога. Хтось сіпається від кожного гучного звуку... Все це не може не впливати на наше засинання. Адже якість сну безпосередньо впливає на нашу красу, здоров'я, працездатність, які дуже важливі у житті.

Здоровий сон, скріншот: YouTube
Здоровий сон, скріншот: YouTube

Якщо у вас є проблеми із засипанням, то є один дієвий спосіб для того, щоб якнайшвидше зануритися в обійми Морфея. Це не підрахунок овець, не йога і навіть стаканчик теплого молока перед сном.

Як заснути за 1 хвилину?

Популярні новини зараз
Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще
  1. Мовою торкніться піднебіння за передніми верхніми зубами.
  2. Покладіть руку на груди, щоб контролювати, що ви дихаєте животом.
  3. Зробіть вдих носом на 4 рахунки.
  4. Затримайте дихання та порахуйте до 7.
  5. Видихніть через напіввідкритий рот (мова, як і раніше, стосується неба) на 8 рахунків, тобто у вас повинен вийти дуже довгий видих зі злегка свистячим звуком.
  6. Зробіть 4-8 повторів.

Сон, засинання. Фото: Знай.ua
Сон, засинання. Фото: Знай.ua

Відразу у вас може не вийти, просто тренуйтеся. Збільшуйте кількість повторів поступово, почніть із 2-3, потім додавайте щодня по 1 повтору.

Після видиху робіть довільну перерву.

Нагадаємо, що робити, якщо не вдається забути солодким сном у літню спеку: ефективні поради.

Раніше ми повідомляли, як виміряти рівень радіації телефоном: найточніші безкоштовні програми для iOS та Android.