Дачники та городники під час "догляду" за кущиками помідора використовують різноманітні способи, які збільшують шанси на збирання гарного врожаю. Однак іноді доходить до крайнощів, і люди просто опускають руки, бо перестаралися.

Наприклад, далеко не всі знають, навіщо помідори поливають лимонною кислотою.

Цього разу ми знайшли цікавий спосіб підживлення, яким поділився один із українських блогерів у мережі YouTube.

Обробка помідорів, скріншот: YouTube
Обробка помідорів, скріншот: YouTube

Варто відразу зазначити, що правильна концентрація лимонної кислоти не завдасть жодної шкоди овочевій культурі. Навпаки, вона помітно покращить якість ґрунту. Завдяки цьому помідори розвиватимуться помітно краще та активніше.

Популярні новини зараз
ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Важливий момент полягає в тому, що використання лимонної кислоти помітно підвищує ефективність деяких промислових складів. Тому варто скористатися цим перевіреним способом.

Обробка помідорів, скріншот: YouTube
Обробка помідорів, скріншот: YouTube

Як правильно використовувати засіб

Потрібно в невеликій кількості води, рідина має бути теплою, розвести лише одну ложку порошку. Впевніться, що лимонка повністю розчинилася.

Далі вливаємо наш концентрований засіб у цебро з водою. Увечері на кожен овоч потрібно виділити по дві склянки приготовленого підживлення.

Нагадаємо, рятуємо помідори від різкого похолодання: два дуже хитрі способи.

Раніше повідомлялося, цукрове підживлення на воді для домашніх рослин: солодкий розчин змусить навіть кактуси розцвісти.

Також, не сідайте ці овочі поряд з кабачками, а то без драників залишитеся: все, що потрібно знати про "зелененьких".