На перший погляд хрущ здається дуже симпатичною і невинною комахою.

Але насправді він і його личинки (хрущі) – небезпечні шкідники у саду та на городі. Вони знищують листя та коріння овочів, ягідних, плодових та декоративних культур.

Щоб врятувати свій урожай городники та садівники розробили вже багато хитрощів та способів успішної боротьби з хрущами та їх личинками, передає Телеграм-канал "Щоденник дачника. Сад і город".

Травневий жук, фото " щоденник дачника. Сад і город"
Травневий жук, фото " щоденник дачника. Сад і город"

- використання мульчі або засмикання приствольних кіл дерев робить непривабливими грядки та сад для жуків.

- варто сіяти рослини родин Бобові (звичайний горох або квасоля), Хрестоцвіті (редис, капусту та ін.) або сидерати (конюшина, віку, люпин, гірчицю), тому що личинкам не подобаються кореневі виділення цих культур. При цьому вони насичують ґрунт азотом, що теж не подобається травневим жукам.

- також можна використовувати нашатирний спирт або аміачну воду для захисту рослин від замаху на личинки. Їхніми розчинами проливають посадки.

Популярні новини зараз
"Найстрашніше, що це початок": відома астрологиня попередила українців про небезпеку Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Показати ще

Майський жук, скріншот: YouTube
Майський жук, скріншот: YouTube

Нагадаємо, що кабачки гниють на грядці: 4 простих кроки, які збережуть урожай "зелененьких".

Раніше ми повідомляли, як безкоштовно підвищити врожайність горошку: такий солодкий , що шкода додати в "Олів'ї". Для того, щоб урожай був вищим, збирання горошку необхідно проводити регулярно, кожні два-три дні.

Також ми повідомляли, що картоплю можна буде продавати на чіпси: рецепт оцтового розчину для захисту молодих грядок.