Є безліч способів та місць, де люди можуть зберігати гроші. Часто їх залишають вдома в схованках, але щоб купюри залишалися в придатному стані, потрібно дотримуватись простих рекомендацій.

Згодом готівка може стати ламкою, тонкою і вицвітає. Тоді їх вже мало що врятує, а багато пунктів обміну валют навіть не погодяться їх замінити. Тому з господинями поділилися, як їх слід зберігати.

Гроші, гривні: фото economy.24tv.ua
Гроші, гривні: фото economy.24tv.ua

Усього декілька простих правил допоможуть зберегти купюри у відмінному стані.

Насамперед, не зберігайте гроші в місцях з підвищеною вологістю. Через це вони ушкоджуються, склеюються. Також може з'явитися пліснява або грязь.

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще
  • Обирайте сухі та прохолодні місця для купюр. Високі температури теж не підуть їм на користь і навіть можуть змінити їх колір
  • Слідкуйте, щоб на них не потрапляли прямі сонячні промені, оскільки це призводить до вицвітання та втрати кольору.
  • Гроші краще загортати у спеціальні конверти, вакуумні пакети чи обгортки для банкнот. У такий спосіб можна зменшити ризик пошкодження. Також для зберігання чудово підійдуть пластикові контейнери або скляні банки.

скарбничка, фото з вільних джерел
скарбничка, фото з вільних джерел

Раніше ми писали про те, як зрозуміти, що у вашому раціоні занадто багато солі і настав час "зав'язувати": біль, спрага, тиск і не тільки

Як повідомляв Знай.ua, як погладити одяг, якщо немає праски: хитрі лайфхаки, які допоможуть прибрати складки і виглядати на "всі сто"

Також портал Знай.ua писав, що легко замінить хімію: як застосовувати господарське мило для вирішення побутових питань