Лікар-дієтолог Олена Зінченко порадила, на що звертати увагу під час приготування їжі. Так вона принесе максимальну корить.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЛікарка дала декілька порад, та пояснила, чому дотримуючись їх можна отримувати корисну смачну їжу. Про це пише
Готуйте їжу на пару. Це безпечний та найбільш корисний спосіб приготування їжі. Продукти, приготовані на пару, зберігають значно більше вітамінів та інших корисних мікроелементів. Також варто використовувати мультиварку.
Доводьте страви до кипіння. Коли варите супи, борщі чи м’ясну печеню, доводьте їх у каструлі до градуса кипіння. Майже всі види бактерій, що викликають харчові отруєння, гинуть при трохи нижчій температурі (70°C).
Не пересмажуйте. Обсмажуючи їжу, ви скоріше за все користуєтеся олією. Страви насичуються рослинними чи тваринними жирами та стають більш калорійними. Робіть вибір на користь сковорідок з антипригарним покриттям.
Запікайте страви у духовці. Ще один спосіб, за яким ви приготуєте і смачно, і корисно – це запекти продукт у духовці. Ви зменшуєте кількість або зовсім не використовуєте жир, якщо, скажімо, деко застелите пергаментним папером та покладете сирі заготовки.
Готову їжу зберігайте в холодильнику. Коли приготована страва повністю охолоне, зберігайте її в холодильнику. Бажано відокремити на поличках сирі продукти, особливо м’ясо, птицю та рибу, та готові продукти.
Нагадаємо, ми писали, що сума за воду у квитанції знизиться у всіх: як українцям заощадити на комуналці.
Як повідомляв "Знай.ua", що не можна їсти в останній тиждень перед Великоднем: правила по днях Страсного тижня.
Також "Знай.ua" інформував, ідеально для рагу або на салат: супермаркети знизили ціни на буряк та болгарський перець.