Як правильно розрахувати посіви насіння огірків на розсаду.

Про це розповідає фермер Валерій на каналі "Наша дача". Технології, які він використовував у своїй практиці. Перша технологія стосується посіву в касеті.

Розсада огірків. Фото: Youtube
Розсада огірків. Фото: Youtube

Тобто проводити посів слід в касеті, і потім підрощуємо рослинку, поки коренева система не займе весь об'єм комірки, і доки листя сусідніх комірок не зімкнуться поміж собою Коли рослина доросла до такого розміру, треба провести висадку рослинки на грядку, — розповідає Валерій.

Зазвичай щоб виростити так рослинку потрібно 14-16 днів, якщо вирощувати в кімнаті - то це 20-22 дні.

Популярні новини зараз
Мурат Налчаджіоглу принизив колишню Ані Лорак лише парою вчинків: співачка на таке не здатна Картопля по 124 гривні: українців шокували елітною бульбою у супермаркетах Безробітних українців зобов'яжуть повернути отриману допомогу державі: в чому причина Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії"
Показати ще

Розсада огірків. Фото: Youtube
Розсада огірків. Фото: Youtube

Вирощувати розсаду огірків можна і в розсадних стаканах. Сіяти треба так само, як в касету. Але після проходження тижня, після "накльовування справжнього листочка, пересаджуємо в розсадні стакани, об'ємом від 400 до 600 грамів.

Такий об'єм дозволить виростити розсаду на якій буде 5-6 листочків.

Так розсада росте 25-26 днів. Тобто якщо це в кімнаті - трохи довше.

Розсада огірків. Фото: Youtube
Розсада огірків. Фото: Youtube

Нагадаємо, ми писали, що не викидайте коробки, тягніть додому: як зробити копійчане добриво для розсади.

Як повідомляв "Знай.ua" спочатку смачно, а потім корисно: як зробити з бананової шкірки чудове добриво.

Також "Знай.ua" інформував, які дерева категорично не можна саджати у своєму саду, досвід століть: безпліддя, невдача та порожня енергія.