От і пройшло святкування Нового Року, на подвір'ї настав 2023 рік, який зустрічає частиною українців похміллям.

Людина п'яніє, коли алкоголь вже проникає в кров, а способів миттєвого рятування від цих частинок - не існує. Бо етанол переробляється ферментами із певною швидкістю. Тому є кілька способів зупинити подальше сп'яніння, щоб опинитися вдома без пригод.

Українці на вулиці, скріншот: Youtube
Українці на вулиці, скріншот: Youtube

Найпростіша порада – ви повинні перестати пити алкоголь, якщо відчуваєте сп'яніння. Важливо не дати недометаболізованого алкоголю дійти до руйнування мозку. Потрібно випити води, бо вживання спиртного саме собою призводить до зневоднення. А втрата рідини позначається на мозку – знижується швидкість реакцій, втрачається координація, з'являється незграбність. Вода, чай та компот розбавлять спиртне, знизивши підсумкову концентрацію в крові.

Можна прийняти сорбенти, але тільки в той же час, коли ви зрозуміли, що перебрали. Вони зв'яжуть алкоголь, який залишився у шлунку і частина не надійде до алкоголю. Ще не потрібно чинити опір нудоті - блювання непогане рішення, якщо вас нудить і все пливе перед очима.

Популярні новини зараз
Вийдуть на пенсію навіть без робочого стажу: кому з українок доступний несподіваний привілей Бронювання анулюють без попередження: за ким прийде ТЦК через нові правила Пенсіонерів ощасливлять допомогою: заплатять по 4000 гривень Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще

Супермаркети перед Новим роком, скріншот
Супермаркети перед Новим роком, скріншот

Ще дуже важливо рухатись. Пройтися швидкою ходою на свіжому повітрі допоможе швидше прийти до тями і зосередитися. А ще можна прийняти душ, вибравши кімнатну температуру, і лягти спати з пляшкою води біля ліжка.

Нагадаємо, про п'ять правил, що робити при харчовому отруєнні: не зволікайте, якщо симптоми очевидні .

Раніше ми повідомляли, як влізти до улюбленої спідниці після свят: основні правила.