З'явилася інформація, що під час реставрації палацу римського імператора Нерона експерти знайшли камеру, яка була прихована приблизно 2 тисячі років.

Палац Нерона

Так, ця камера виглядає як велика підземна кімната, яка прикрашена фресками, що зображають справжніх і міфічних істот.

Так звану Кімнату Сфінкса знайшли випадково, в процесі реставрації палацу, названого Domus Aurea, або "Золотим домом".

Розкопки і реставрація цієї будівлі були постійним проєктом археологічного парку Колізею. Вчені працювали у сусідній кімнаті, коли знайшли Кімнату Сфінкса.

Популярні новини зараз
Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Окупанти продовжують принижуватись перед Китаєм: тепер готові продати стратегічну територію ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять Перерахунок тарифів на опалення: скільки українцям доведеться платити взимку
Показати ще

Вони піднялися на риштування і включили яскраве світло і тоді побачили отвір у кутку, а через нього ще одну кімнату.

Велика частина кімнати досі заповнена брудом, що покриває частині стін і максимально можливі ділянки фрески. Однак, за даними на початок 2020 року, немає жодних планів щодо розкопок, так як видалення бруду може дестабілізувати весь комплекс.

Палац нерона

На сьогоднішній день відкрито деякі фрески, на яких зображені птахи і водні істоти, а також воїн, озброєний луком, щитом і мечем, всі в оточенні різних рослин.

Нагадаємо, що дослідники вже наблизилися до розгадки таємниці Бермудського трикутника.

Як повідомляв портал Знай.ua, на південному заході Ізраїлю знайшли "фабрику" з виробництва гарума – одного з найдавніших соусів.

Також портал Знай.ua писав, що у Польщі виявили стародавню зброю. Більш того, це місце ніколи не використовувалася для сільського господарства.