У мережі показали французькі антиалкогольні листівки. Їх надрукували в 1900 році, про це повідомляють у групі в Facebook "Хроніки Прекрасної Епохи".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНа листівках показали шлях алкоголіка до злочину і смерті.
Надмірна любов до алкоголю засуджувалася у всі часи, і покарання для п'яниць були досить суворими, нерідко навіть жорстокими.
У Франції п'яниць нерідко засуджували до тюремного ув'язнення, а в безнадійних випадках виганяли з країни, попередньо відрізавши вигнанцям вуха.
Імператор франків Карл Великий виховував алкоголіків наступним чином: перший раз піддавав провинився тілесному покаранню у закритому приміщенні, другий – публічна прочуханка, а в третій – страчував нещасного.
В Англії п'яних водили вулицями з ярмом на шиї, а в Голландії в якості покарання використовували чан з крижаною водою, куди кілька разів погружали винуватця.
На початку 19 століття французи споживали більше 20 літрів чистого спирту на людину в рік. На один мільйон населення від гострого алкогольного отруєння у Франції гинуло 11 осіб на рік.
У 1870 році в Англії почали створювати спеціальні установи для лікування алкоголіків.
У Франції лікуванням алкоголізму займалися в психіатричних клініках для душевнохворих.
в середині ХІХ століття приблизно третя частину людей, яка надходила в психіатричні лікарні були алкоголіки.
Також алкоголізм намагалися лікувати рослинами і травами, які викликали блювоту. Таким чином, після випитого людину буквально вивертало на виворіт.
Повні або часткові заборони на спиртне в різні часи діяли і продовжують діяти в багатьох державах. Їх порушення карається великими штрафами і суворими покараннями.
Однак перемогти зеленого змія до дотепер не вдалося ні в одній країні, навіть озброївшись всіма сучасними технологіями.
Як повідомляв портал "Знай.uа", дослідники зробили незвичайну знахідку в австрійському середньовічному замку під назвою Ленгберг, який знаходиться у Східному Тиролі.
Також "Знай.uа" писав, опублікували дивовижний старовинний посібник, як битися з жінками. Який випустив в 1467 році німецький майстер фехтування Ганс Тальхоффер. Ця інструкція з судових поєдинків.