В Нью-Мексико справжні мисливці за динозаврами на чолі з палеонтологом Ендрю Макдональдом відкрили абсолютно новий, невідомий дотепер вид динозаврів.

Цей смертоносний хижак жив задовго до появи на планеті тиранозавра і був в рази небезпечніше його. Скам'янілості, що належать небезпечному ящеру, знайшли в покладах пісковика.

Новий тираннозаврид отримав вражаючу назву — Dynamoterror dynastes, що можна перевести як "панування сильного терору".

Величезний ящір мав значний набір гострих як бритва іклів і сильні задні лапи для переслідування жертв.

Популярні новини зараз
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Дослідники з'ясували, що дев'ятиметровий хижак відноситься до тієї ж родини, що і популярний в масовій культурі ті-рекс.

Динамотерор жив на планеті близько 80 млн років тому. Це наштовхнуло вчених на те, що кладка тиранозаврів і аліорамів розділилися раніше, ніж було прийнято вважати до цього.

Місця, де жив динамотерор, були вологими, багатими пишною рослинністю. Тут мешкали утконосі гадрозаври і закуті в броню анкилозаври, які ймовірно і ставали здобиччю динамотерора.

3D-моделлінг дозволив вченим відтворити зразковий зовнішній вигляд "Динамотерора". Довжина пращура тиранозавра перевищувала 9 метрів — без сумніву, один з найбільш небезпечних здоровенних хижаків того часу.

Варто відзначити, що даний вид дуже важливий для розуміння еволюції тираннозаврид, оскільки він припускає, що перші представники цього сімейства відбулися раніше, ніж вважалося. Найдавнішим тираннозавридом до цього вважався литронакс, що жив приблизно в той же час, що і динамотерор.

Нагадаємо, днями південноафриканські вчені описали новий рід і вид динозаврів, які жили близько 200 мільйонів років тому на території сучасної Південної Африки. Нове відкриття палеонтологів вражає.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, Міжнародна група орнітологів знайшла в Еквадорі абсолютно унікальний вид колібрі. Коли вчені вперше помітили птицю в джунглях, вирішили назвати її Oreotrochilus cyanolaemus або гірська зірка з блакитною шиєю.

Також портал "Знай.uа" писав, група вчених, які в Японії досліджували колонії термітів зробили приголомшливе відкриття про спосіб розмноження цих тварин.