З дитинства всі пам'ятають, що в
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНе важливо з царської сім'ї ця дитина, або просто сільський хлопець. Якщо навіть прямо його "дурнем" не називають, то обов'язково підкреслюють всі його недоліки і невдачі. Незважаючи на це, в кінці персонаж усвідомлює, що був недостатньо розумний і змінюється.
Але коли зародилася ця традиція і чому нас намагалися навчити?
Молодший в сім'ї
Часто, на молодшу дитину в сім'ї звалюють найнеприємніші завдання. Його ображають брати, а батьки постійно виховують. Від спадщини ж йому нічого не дістається, він незахищений і ображений. Тому автоматично перетворюється на "дурня".
Тернистий шлях до успіху
Одна теорія говорить про те, що таке становище підштовхує героя до рішучих дій. Тому на його долю звалюється стільки неприємностей. З допомогою подібних випробувань він знаходить моральне і матеріальне благополуччя.
Щасливий дурень
Якщо випробування і негаразди нічому не вчать "дурня", то в гру вступає удача. У цій ситуації досить згадати улюблену фразу: "Бог дурнів любить".
Юродивий
Цей образ тісно пов'язаний з російською душею і чином святих. Він описує людину, яка прагне робити добро і приносити благо. І тому він не нехтує законами життя і не шукає собі вигоду. Він може здаватися ідеальним, не мати вад і володіти бездоганною мудрістю. На відміну від старших, йому нічого не треба взамін.
Нагадаємо, що у
Як повідомляв раніше портал "
Також портал "