Якість та краса волосся залежать не тільки від правильного догляду та захисту, а також від гребінця.

Однак ми зараз не говоритимемо про те, яка краще чи гірше, головне – це розібратися, як часто її потрібно мити.

Догляд за волоссям, фото prodat-volosy
Догляд за волоссям, фото prodat-volosy

Ми щодня використовуємо гребінець для укладання та догляду за волоссям, але лише одиниці замислюються про те, як її стан та якість впливає на здоров'я волосся та шкіри голови. Дерматологи радять вивчити правила догляду за гребінцями, щоб уникнути поганих наслідків.

Коли ми використовуємо гребінець, на ній залишаються мікрочастинки волосся та шкіри голови. Це ідеальне середовище для розвитку бактерій та плісняви, що загрожує появою лупи та випаданням волосся.

Популярні новини зараз
Росія може завдати потужного удару по Україні 20 листопада: посольство США застерегло всіх Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім По 3600 грн на руки три місяці поспіль: кільком категоріям українців виплатять допомогу
Показати ще

Догляд за волоссям, фото ferra
Догляд за волоссям, фото ferra

Доглядати цей інструмент легко, але все залежить від його матеріалу. Так, для початку потрібно запам'ятати, що гребінець слід очищати після кожного використання.

Якщо гребінець зроблений з кераміки або пластику, її слід промивати раз на місяць теплою водою з додаванням невеликої кількості шампуню, а потім під проточною водою і залишити повністю висохнути.

Гребінець із гумовою подушечкою потрібно розбирати на деталі, тому що вода проникає глибоко і може повністю не висохнути, через що з'являться бактерії. Якщо це неможливо, рекомендується обробляти інструмент дезінфікуючим розчином кожні два місяці.

Знайдений гребінець. Фото: Youtube
Знайдений гребінець. Фото: Youtube

Особливу увагу потрібно приділити дерев'яним гребінцями, оскільки покриття лаком може зіпсуватись через контакт з водою. Їх можна швидко сполоснути під водою та витерти насухо.

Нагадаємо, що вранці чи ввечері? Медики відповіли, коли дня жінкам треба братися за голову.

Раніше ми повідомляли, що не панікуйте, якщо брови випадають: прості способи повернути їм здоров'я та густоту.