У сучасному світі все відбувається настільки швидко, що ти іноді не встигаєш за ним.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНеобхідно будувати успішну кар'єру, доглядати та виховувати дітей, дбати про те, щоб холодильник був завжди заповнений, а гості ніколи не застали вас зненацька у брудному будинку.
Бувають ситуації, коли весь день витрачаєш на прибирання вдома, а оцінюючи результат, не розумієш, куди витратив усі свої сили.
ПОЧИНАТИ ПРИРАННЯ З ПІДЛОГИ
Миття підлог - заняття далеко не найприємніше і легке. Тому дехто хоче почати з важкого, а потім лише протерти пилюку і поставити речі на місце. Але мити підлогу слід наприкінці збирання. Все ж таки потрібно пам'ятати про правило "зверху вниз", коли прибирання починається з пилу та сантехніки, а вже потім можна переходити до підлоги.
ВИКОРИСТОВУВАТИ ОДНУ ГАНЧІРКУ ДОВГО
У цьому випадку бруд просто переноситься з кімнати до кімнати. Ефекту від такого прибирання точно не буде, а на тканині просто розмножуватимуться шкідливі бактерії.
ВИКОРИСТАННЯ ПИЛОСОСА ПІСЛЯ ВОЛОГОГО ПРИБИРАННЯ
Слід запам'ятати, що спочатку йде сухе збирання, а потім можна займатися вологою. В цьому випадку процес займе набагато менше часу, а ефект буде вражаючим.
ЗАБУТИ вимивати відро для сміття
Всім відомо, що сміття потрібно виносити якнайчастіше, щоб не з'являвся неприємний запах у будинку. Але при цьому далеко не кожна господиня пам'ятає, що відро для сміття періодично потрібно мити.
НЕ ПРОВОДИТИ РОЗХЛАМЛЕННЯ
Надлишок речей призводить до заворушень. Повинно було просто забити полиці та ящики журналами, фігурками та магнітиками, старими речами. Це лише навантажуватиме простір.
Нагадаємо, що скоро можуть почати штрафувати за кондиціонер: багатьом доведеться заплатити.
Раніше ми повідомляли про 7 правил виживання в аномальну спеку: лікарка розповіла, як уберегти здоров'я.