Петрушку, кріп можна висівати на зиму. Тоді зелень з'явиться на вашому столі дуже рано.

Осінній висів дозволить рослинам розвинути потужну кореневу систему та стійкість до складних погодних умов. Але потрібно пам'ятати про особливості такої посадки.

Город восени, скріншот: YouTube
Город восени, скріншот: YouTube

Час посадки може відрізнятися в залежності від регіону та температурних умов.

Термін посіву

Популярні новини зараз
Кінець скоро? Ліванська провидиця, що передбачила COVID-19, дала прогноз щодо війни в Україні Пільговий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" пояснили, як підключити Як зменшити платіжку за світло, користуючись бойлером – українцям дали дієві поради Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

Важливо посіяти зелень не завчасно, щоб рослини не встигли прорости до стійких морозів. Найкраще це робити в кінці жовтня - початку листопада. Ідеальна температура повітря для посіву - 0 градусів, а землі від +2 до +5.

Петрушка, скріншот: YouTube
Петрушка, скріншот: YouTube

Грунт для зелені

Перед посадкою необхідно прибрати ділянку від бур'янів, добре розпушити землю. За необхідності підживити землю, використавши торф та перепрілий компост. Ділянка повинна бути відкритою, щоб зимове сонце прогрівало землю.

Не бажано саджати зелень біля огорож та будівель, адже тоді рослини не отримуватимуть достатню кількість тепла та сонця в зимовій порі.

Город, кріп, фото: Знай.ua
Город, кріп, фото: Знай.ua

Сіяти петрушку, кріп потрібно в неглибокі рядки, перемішані з торфом, після чого загорніть їх невеликою кількістю землі. Поливати рядки з посіяним насінням не потрібно.

За бажанням можна накрити висіяну зелень агроволокном або листям. А навесні це все прибрати з грядок.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, висаджуйте полуницю вже зараз, щоб вистачило і собі, і навіть на продаж: 3 основні правила на осінь

Раніше портал Знай інформував, обрізка малини восени: коли потрібно це робити, щоб отримати гарний врожай

Також наш портал повідомляв, підготовка ґрунту до наступного сезону: що потрібно зробити вже зараз