Про це він розповів на своєму каналі.

«Росія вже програла широкомасштабну війну, яку вона затіяла в Україні, бо не виконала жодної із заявлених 24 лютого 2022 року цілей. Якщо говорити про демілітаризацію, то це смішно, тут дуже багато зброї», – повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, нейтрального статусу України росії також не вдалося досягти, зараз це вже смішно звучить. Як зазначив Дмитро Співак, росія має розуміти, що поки йде війна, Захід озброюватиметься і озброюватиме Україну, бо мета Заходу – протистояння рф та її знищення.

«Але й росія озброюватиметься, і оборонний бюджет у них збільшуватиметься», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити За чоловіків візьмуться спецкомісії: кого перевірять відразу Абоненти Vodafone платитимуть більше: оператор зробив новий "тарифний сюрприз" Окупанти продовжують принижуватись перед Китаєм: тепер готові продати стратегічну територію
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Борис Тизенгаузен розповів про вразливе місце росії: «Захистити системами ППО абсолютно неможливо».

Також Знай.ua повідомляв про wish list від США: експертка пояснила, чому американці сумніваються, що Україна правильно використовує допомогу.