Багато хто задумувався про те, щоб завести собі маленького пухнастого друга, однак страх за те, що котик почне мітити територію та зіпсує вам усі меблі часто зупиняє.

Котик, фото: Знай.ua
Котик, фото: Знай.ua

Насправді привчити улюбленця до туалету це не складне завдання, адже вони від природи дуже охайні й самі раді жити у чистій оселі.

Тож уже за кілька днів в новому будинку вони звикають до одного місця, яке їм виділив господар.

кошеня, фото Pxhere
кошеня, фото Pxhere

Популярні новини зараз
"Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Однак під час навчання важливо, щоб тварина розуміла, чого саме від неї хочуть.

Як зрозуміти, що кошеня хоче в туалет

  • Кошеня починає шкрябати кігтями підлогу, килим та інші предмети побуту, які підходять йому для того, щоб сходити в туалет.
  • Коти перед походом в туалет можуть рознюхувати закутки в будинку. Вони обнюхують предмети, бо шукають місце, куди сходити в туалет.

кошеня, фото pxhere
кошеня, фото pxhere

  • Якщо кіт тупцює лапами на одному місці і нявкає, то це ознака того, що він хоче в туалет.

Спеціалісти рекомендують відносити котів до лотка відразу після приймання їжі.

Здебільшого, коти ходять в туалет після 10-15 хвилин після годування.

Як привчити кошеня до лотка за 1 день

Якщо ви взяли кошеня до себе в будинок, то перед тим як привчати кошеня до лотка, потрібно його нагодувати і дати час звикнути до нового дому.

Після того, як кошеня поїсть, то можна познайомити його із лотком.

кошеня, фото Pxhere
кошеня, фото Pxhere

Щоб навчити кошеня користуватись туалетним лотком, потрібно його лапкою нашкребти наповнювач, ніби показати, як потрібно робити.

Якщо після цього кошеня успішно сходило в туалет, то варто похвалити його. Навіть маленькі кошенята швидко все схоплюють і вчаться ходити на лоток.

Нагадаємо про тепловий удар, опіки і навіть зупинка серця: як допомогти тварині у спеку. Тварини не завжди можуть подбати про себе, тому порятунком повинні займатися господарі.

Раніше ми повідомляли, що зараз же подивіться, де спить ваш кіт: улюблене місце пухнастика допоможе розкрити небезпеки вашого будинку. Здібності кішок вибирати місця для сну та відпочинку мають значний вплив на загальну енергетику житла.

Також стало відомо, що бережіться пухнастого нападуна: чому коти починають кидатися на ноги і що з цим робити.