Якщо ножиці затупилися, то щось різати ними неможливо, адже процес перетворюється на справжнісіньке борошно. Однак зробити їх знову гострими можна і досить простим методом, який не вимагає особливої ​​попередньої підготовки. Про це повідомляє інформаційне видання Sante.

Тупі ножиці, як і ножі, поширена проблема, яка не додає нервових клітин тим, хто з нею стикається. Втім, вирішити її найпростіше.

Ножиці. Фото: скрін youtube
Ножиці. Фото: скрін youtube

Так, заточити ножиці можна за лічені секунди за допомогою алюмінієвої фольги. Аркуш фольги слід скласти в кілька разів і надрізати ножицями, щоб заточити їх.

Для канцелярських ножиць буде достатньо 10-15 надрізів, а кухонні заточаться, якщо зробите близько 30 надрізів. Манікюрні ножиці стануть гострими вже за 10 надрізів.

Популярні новини зараз
Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Як заточити ножиці. Фото: скрін youtube
Як заточити ножиці. Фото: скрін youtube

Такий метод працює, але має мінус – нетривалий термін дії. Незабаром ножиці знову затуплятимуться і доведеться повторювати трюк.

Замість алюмінієвої фольги можна взяти блискучу обгортку від шоколадок або металеву кухонну губку. Вони також допоможуть досягти потрібного результату.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, господарське мило та сода замінять 1000 магазинних засобів для збирання: лайфхак від досвідчених господарок.

Також наш портал інформував, мити фрукти, лікувати вуха і навіть позбавлятися нежиті: про ці властивості перекису водню ви не здогадувалися.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, купаються в коханні і вибирають дачу біля моря, тому що знають, як правильно мити підлогу: перевір прикмети і ти.