З дитинства ми чуємо про прикмети про розбите дзеркало: 7 років нещасть у домі, не можна виглядати в уламки тощо.

Але чи правда всі ці слова, чи все-таки лише забобони? Давайте розбиратися разом, щоб не переживати даремно. Крім того, існують і хороші прикмети про дзеркала, які не тільки не принесуть нещасть, а зроблю ваше життя кращим, а стосунки - міцнішими.

Дзеркало. Фото: скрін youtube
Дзеркало. Фото: скрін youtube

Одна з найвідоміших повір'їв свідчить, що розбите дзеркало принесе сім років нещасть. Згідно з цією прикметою, якщо випадково розбили дзеркало, слід негайно позбутися його, не розглядаючи своє відображення. Краще не брати уламки голими руками, щоб уникнути можливого лиха. Це повір'я завжди викликає тривогу у тих, хто стикається із цим. Виходить, що розбите чи тріснуте дзеркало – це стовідсотково погана прикмета.

Хороші прикмети про дзеркала

З іншого боку, існують і приємніші прикмети, пов'язані з дзеркалами.

Популярні новини зараз
Україна закуповує цигарки для росіян з нашої кишені: тендери проводять регулярно "Шкутильгають без діла кульгаві й контужені": блогер показав службу обмежено придатних Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС
Показати ще
  • Наприклад, вважається, що перед довгим шляхом варто придбати нове дзеркальце і взяти його з собою — це має зробити шлях легким і приємним.
  • Також існують повір'я про те, що перед виходом із дому слід посміхнутися своєму відображенню, щоб залучити успіх на весь день.

Відносини також можуть опинитися під впливом таких прикмет.

  • Наприклад, після весілля рекомендується купити та повісити в будинку нові дзеркала, щоб зміцнити шлюб, зробити його довгим та міцним.
  • Однак вагітним жінкам радять рідше милуватися своїм відображенням у дзеркалі, щоб убезпечити здоров'я майбутньої дитини.

Як помити дзеркало. Фото: скрін youtube
Як помити дзеркало. Фото: скрін youtube

Варто також згадати про прикмети, пов'язані з дзеркалами та дітьми.

  • Згідно з однією з них, малюкам до року краще не показувати дзеркальця, щоб уникнути поганого сну та примх.

Нагадаємо, що оберігають від зла: що слід тримати під ліжком, щоб позбутися страхів.

Раніше ми повідомляли, чому не можна прати дитячі речі разом із одягом дорослих: педіатр назвала головні ризики та дала поради.