Схоже, що з літа 2023 року вже все ясно - були дощі і лише трохи по-справжньому спекотних днів. Однак не варто забувати, що окрім спостережень за погодою, у нас є ще безліч завдань, наприклад, підгодувати дерева в саду.

Не всі дачники згодні, що потрібно в останній місяць літа здійснювати підживлення яблунь. Але відверто кажучи, після цієї процедури дерева стають здоровішими, міцнішими і сильнішими.

Також це зможе вплинути на врожай. Про ці способи підживлення розповів одні з українських блогерів-дачників, який постійно ділиться свіжими порадами у мережі YouTube.

Підживлення яблунь, скріншот: YouTube
Підживлення яблунь, скріншот: YouTube

Чим найкраще "почастувати" дерева в серпні?

Найкраще звернути увагу на натуральні засоби, оскільки вони набагато краще засвояться. Рекомендується використовувати органічні суміші.

Популярні новини зараз
Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

До них відносять підготовлені курячий послід і перегній, що добре перепрів. Також можна звернути увагу на золу.

Підживлення яблунь, скріншот: YouTube
Підживлення яблунь, скріншот: YouTube

Як правильно застосовувати добрива?

Спочатку варто визначити вік яблуні. Якщо дерево молоде (немає ще й десяти років), треба витратити десять літрів обраного добрива. Для більш "літніх" дерев збільшуємо кількість підживлення вдвічі.

Якщо дерево молоде, то робимо відступ у сорок сантиметрів. Якщо яблуня старше семи років, то дистанція від коріння має становити не менше метра.

Вносимо рочовини у вибрану область приствольного кола та ховаємо під мульчу. Ефект буде помітний відразу.

Нагадаємо, видалення листя капусти: розкрито секрет врожайного "оголення", ви точно цього не знали.

Раніше повідомлялося, відмовтеся від оладок, і буде щастя: добриво з кислого молока, сметани, кефіру або ряжанки.

Також, біолог підказав, як збільшити врожай помідорів без добрив: потрібні тільки спритні пальчики.