З боку України у роботі конференції у Вашингтоні взяли участь відомі політологи, ідеологи, громадські активісти, волонтери, представники ЗСУ та народні депутати, а з боку Сполучених Штатів Америки модеруванням конференції займалися відомі дипломати, серед яких - посол США в Україні у 2003-2006 роках Деніел Гербст і посол США в Польщі у 1997-2000 роках Деніел Фрід.

Як підкреслив координатор Національного Форуму Михайло Харій, унікальність проекту Трансформації України полягає у тому, що вони мають реальний план. Зокрема, ідеолог Олесь Доній анонсував створення нових проєктів від громадянського суспільства, а також українська та американська сторони домовилися про подальшу співпрацю.

Доній – автор концепції «25 сходинок до суспільного щастя», яку експерти оцінюють як осучаснення ідей Григорія Сковороди, а самого Олеся Донія – як модерний аналог Григорія Сковороди.

Як повідомляв Знай.ua, Кушнір розповіла, хто найбільше постраждає через зупинення зернової угоди.

Також Знай.ua писав про те, що Котенкова розповіла, чи будуть в Україні блекаути наступної зими.

Популярні новини зараз
ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК
Показати ще