Літо - для багатьох час розслабитися і гарно відпочити з друзями. Звичайно. багато хто вважає, що зараз не час для розважальних заходів, адже в країні триває війна.

Але інша частина населення вважає, що треба жити зараз, адже саме для цього наші герої захищають нашу незалежність – щоби ми жили.

Спеціально для тих, у кого організм видає "дивовижну" реакцію на алкоголь у вигляді перегару, ми розповімо, як швидко позбавити цього вбивчого запаху.

Похмілля, фото medaboutme
Похмілля, фото medaboutme

Вживайте більше води

Однією з основних причин перепалу є зневоднення організму. Щоб уникнути цього неприємного симптому, пийте більше води. Вона допоможе впоратися з похміллям та усунути запах спирту. До того ж, це додасть більше сил.

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК В Україні підвищать ще один комунальний тариф До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше
Показати ще

Перекушуйте фруктами та овочами

Фрукти та овочі містять багато вітамінів та антиоксидантів, які допоможуть вашому організму швидше відновитися після вживання алкоголю. Крім того, вони також допоможуть усунути запах спирту з рота.

Вживайте анісові продукти

Аніс – це натуральний засіб, який допомагає усунути запах спирту з рота. Вживайте такі продукти, як анісовий чай або цукерки, щоб позбутися перегару.

Чистіть мову

Запах спирту може залишатися мовою, тому регулярно чистіть його за допомогою щітки або очищувача мови. Це допоможе вам позбутися неприємного запаху та освіжити дихання.

зубна щітка, фото Pxhere
зубна щітка, фото Pxhere

Приймайте активоване вугілля

Активоване вугілля – це ще один чудовий засіб для боротьби з перегаром. Приймайте його до і після вживання алкоголю, щоб позбутися неприємного запаху та полегшити похмілля.

Перекушуйте медом

Мед містить багато корисних речовин, які допоможуть вашому організму впоратися з похміллям та усунути запах спирту. Перекушуйте медом або додайте його в чай ​​або йогурт.

Не пропускайте сніданок

Це важливий прийом їжі, особливо після вживання алкоголю. Поживний сніданок допоможе вашому організму швидше відновитися і позбутися перепалу.

Сніданок, фото stock.adobe
Сніданок, фото stock.adobe

Нагадаємо про речі, прання яких скоротить термін вашої пральної машини: варто бути обережним.

Раніше ми повідомляли, що все, що ви чули про картопля - брехня: що буде з організмом, якщо є щодня.