У літню спеку наявність кондиціонера вдома – це справжній порятунок, адже це найнадійніший та найефективніший спосіб для охолодження. Втім, така техніка може принести стільки користі, як і шкоди.

Хоча літо не вважається сезоном застуди, але її цілком реально "заробити", користуючись кондиціонером. Щоб цього не сталося, потрібно дотримуватись декількох правил.

Спека. Фото Freepik
Спека. Фото Freepik

В першу чергу не рекомендується стояти під прямим струменем холодного повітря. Крім застуди, це загрожує переохолодженням і тремтінням, внаслідок чого виникне локальний спазм м'язів.

Ще один важливий момент - не допускайте, щоб температура повітря в приміщенні дуже відрізнялася від тієї, що за вікном. Якщо різниця більш ніж 10 градусів, її потрібно регулювати.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

З правил використовувати також виділяють:

  • не включайте кондиціонер менш ніж на +20 градусів
  • вночі його краще вимикати або ставити на таймер для автоматичного вимкнення, а також залишати при температурі не нижче +25 градусів
  • контролюйте швидкість обдуву, іноді знижуйте її
  • регулярно проводьте чищення кондиціонера, щоб уникнути цвілі, мікробів та інших неприємностей

кондиціонер, фото Pxhere
кондиціонер, фото Pxhere

Крім того, провітрюйте приміщення, щоб рівень кисню та вуглекислого газу були в нормі, оскільки це призводить до головного болю та сонливості. І звичайно, користуйтеся зволожувачем повітря, щоб уникнути захворювань дихальних шляхів.

Раніше ми писали про те, як швидко позбутися вовни тварин буквально за пару секунд: знадобиться "інструмент" господарок

Як повідомляв Знай.ua, без дорогої хімії та хитромудрих пристосувань: як позбутися неприємного запаху з раковини.