Виявилося, що люди, які носять другу групу крові, звикають до алкоголю найшвидше. Саме цій категорії необхідно мінімізувати "контакти" з алкоголем або взагалі відмовитись від його вживання.

Про це стало відомо завдяки результатам дослідження міжнародної групи вчених із США та Японії.

Отруєння алкоголем. Фото: Youtube
Отруєння алкоголем. Фото: Youtube

За словами вчених, у спіралі ДНК ген, який відповідає за те, яка у вас група крові, знаходиться в тій же частині, що й ген, який, ймовірно, визначає схильність до алкоголізму.

Половина людей, які лікувалися від алкоголізму у США та Японії, були власниками саме другої групи крові.

Популярні новини зараз
Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Алкоголь, фото Знай.ua
Алкоголь, фото Знай.ua

І хоча точний механізм такого зв'язку не визначений, вчені думають, що через особливості роботи надниркових залоз людям із другою групою крові не вистачає глюкози, і вони підсвідомо намагаються компенсувати це алкоголем.

Власники другої групи крові люблять знімати стрес алкоголем і це швидко стає способом життя.

Втім, власникам інших груп крові рано радіти. Людям з першою групою крові шкідливо вживати спиртне через їхню схильність до захворювань шлунково-кишкового тракту, а з третьою - через частих захворювань серця та печінки.

Найбільш стійкими до алкоголю вчені вважають "універсальних реципієнтів" - людей із четвертою групою крові.

Нагадаємо, під Києвом жорстоко побили військову: заважала слухати російський блатняк.

Раніше повідомлялося, що горілка з картоплі, яка не тільки підніме настрій, а й зніме зубний біль: рецепт часів Другої світової.

Також, куркума і горілка - це не тобі, а для грядок: гаряче підживлення, яке завалить город огірками.