У сучасному світі людина не уявляє свого життя без навушників, але мало хто замислюється, як часто їх можна використовувати, адже ризики існують і досить небезпечні.

Як виявилося, навушники при надмірному використанні можуть зашкодити здоров'ю. Зокрема, це провокує розвиток грибкового отиту. Таке захворювання часто зустрічається у тих, хто носить слуховий апарат чи працює у кол-центрах.

Навушники: джерело: відео з YouTube
Навушники: джерело: відео з YouTube

Лікарі стверджують, що при затиканні вуха навушником ми проштовхуємо сірку далі, через що вона спресовується і прилипає до барабанної перетинки. При такому нашаруванні з'являється щільна сірчана пробка, яка в результаті переростає у контактний отит.

Також ті, хто любить голосно слухати музику через ці пристрої, можуть мати проблеми зі слухом у перспективі. Внутрішнє вухо теж страждає через вплив навушників, коли ми проштовхуємо їх занадто глибоко, тому що волоскові слухові клітини просто починають відмирати.

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Гроші змусять повернути державі: українців попередили Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Музика в навушниках. Фото: скрін youtube
Музика в навушниках. Фото: скрін youtube

Звичайно, відмовлятися від навушників - не варіант, але краще дотримуватися правил щодо їх безпечного використання:

  • Навушники не рекомендується використовувати у громадському транспорті, бо там занадто гучно.
  • Використовувати їх варто максимум двічі на день, по півгодини.
  • Не вмикайте максимальну гучність, щоб зменшити негативний вплив.

Нагадаємо, нові можна і не купувати: як повернути презентабельний вигляд старим кросівкам, прості способи

Раніше ми писали про те, що два інгредієнти і жодного клопоту: елементарний спосіб відмити каламутне скло на кришках каструль і сковорідок