Іноді городники зауважують, що шкірка на помідорах тріскається і не завжди розуміють, у чому причина такої ситуації.

Виявляється, причин, через які помідори можуть тріскатися, багато. Зокрема, це зміна вологості ґрунту, перегодовування томатів концентрованими розчинами добрив, часте видалення листя або нестача елементів живлення.

Принаймні необхідно вжити заходів, щоб зірвані плоди томатів зберігалися якомога довше. І такий спосіб є! Слід мати на увазі, що через порушення цілісності поверхні крізь тріщини всередину проникають різні бактерії та грибки.

Помідори, скріншот: YouTube
Помідори, скріншот: YouTube

Томати, що потріскалися, дуже швидко починають пліснити і стають непридатними в їжу. Таким чином, можна втратити значну частину врожаю, що засмутить кожного городника.

Популярні новини зараз
Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Так, щоб усі зусилля, витрачені на вирощування цього овочу, не пропали даремно, слід вдатися до невеликої хитрості.

Щоб врятувати помідори, що потріскалися, потрібно використовувати звичайну сіль. Достатньо трохи посипати нею тріщину томату, і вона "законсервує" ушкодження. Ця проста дія врятує помідори з дефектом від передчасного псування.

Помідори, скріншот: YouTube
Помідори, скріншот: YouTube

Нагадаємо, що просто додайте це до борщу і станете королем кухні: рецепт, за яким захочеться готувати завжди.

Раніше ми повідомляли, що на хрускіт збігуться всі сусіди: що не можна класти в банку з огірками при консервації, а то розм'якнуть.

Також стало відомо, що ягоди смородини будуть гігантськими і наливними: секрети правильного поливу.