Чи не кожен городник помічав, що іноді плоди на огіркових кущах набувають непривабливої ​​і не зовсім звичайної форми. І це має пояснення!

Виявляється, цей факт говорить про те, що рослині забракло поживних елементів або було порушено правила агротехніки. Тому кожному дачнику і городнику слід насамперед запам'ятати, що огірки все ж таки культура тендітна і примхлива.

Огірки. Фото: скрін youtube
Огірки. Фото: скрін youtube

Саме тому ця рослина потребує ретельного догляду, а також підживлення, щоб отримати результат, який вас точно задовольнить.

Якщо овочі дуже криві, це означає, що їм не вистачає вологи. При цьому поливати грядки можна лише теплою водою, адже холодна може зашкодити рослині.

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Гроші змусять повернути державі: українців попередили Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку
Показати ще

Вирощування огірків, Щоденник дачника / Телеграм
Вирощування огірків, Щоденник дачника / Телеграм

У той же час, якщо огірок сильно звужується до середини, а кінці плоду залишаються нормальними, тут потрібно розуміти, що коріння рослини зазнало стресу від поливу холодною водою.

Коли ж кінчик плода дуже звужується і загинається рослині не вистачає азоту. Якщо ж огірки набувають грушоподібної форми, це означає, що не внесена необхідна кількість калію.

При правильному догляді з уважним спостереженням за розвитком рослин кожен городник може сподіватися на отримання чудового врожаю!

Вирощування огірків, кадр з відео
Вирощування огірків, кадр з відео

Нагадаємо, що не робіть цього в жодному разі, якщо не хочете великого врожаю в 2023: що робити з цибулею в липні.

Раніше ми повідомляли про лікування та профілактика яблунь від всюдисущої парші: забудьте назавжди про чорні плями на фруктах.