Оцет дуже корисний не тільки в кулінарних питаннях, а й побутових. Господині знають, що цей дешевий засіб здатний відмити всілякі плями і навіть вивести плісняву, проте в деяких випадках його застосування згубне.

Високою кислотністю оцту можна безповоротно зіпсувати деякі поверхні та предмети. Існує список того, де цей засіб використовувати украй не рекомендується.

Господиня в будинку, фото zbk
Господиня в будинку, фото zbk

Гума

Йдеться про гумові деталі на пральній машині, холодильнику і так далі. Оцет потрібно тримати від них якнайдалі, оскільки це зіпсує матеріал і призведе до серйозних проблем.

Ножі

Через вплив оцтової кислоти на ножах із нержавіючої сталі може з'явитися точкова корозія.

Популярні новини зараз
Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100%
Показати ще

Мармур

Стільниці та плити з цього дорогого матеріалу однозначно втратять свій вигляд через оцет. Крім того, на них після такого прибирання залишаються білі сліди, часто відомі як сліди травлення.

Прибирання. Фото Pexels
Прибирання. Фото Pexels

Чавун

Як і у випадку з ножами, на чавунних поверхнях після оцту залишиться точкова корозія та іржа.

Дерево

Дерев'яні меблі не можна обробляти цим засобом, тому що вони можуть стерти блискуче покриття. Це стосується паркету, зокрема.

Електроніка

Покриття екранів телевізорів, мобільних телефонів та комп'ютерних моніторів може призвести до пошкодження через вплив оцту.

Телефон, фото grozny
Телефон, фото grozny

Раніше ми писали про те, що більше ніяких ножів і плям на руках: найшвидший спосіб почистити молоду картоплю

Як повідомляв Знай.ua, пожалкуєте , що не дізналися цього раніше: як слід зберігати кавун, щоб уникнути отруєння - корисні поради