В Україні незабаром почнуть з'являтися перші кавуни. Літній плід, на який чекають любителі баштанних культур.

Звичайно. складно передбачити ціну на ягоду, адже після підриву росіянами Каховської ГЕС невідомо, скільки врожаю пережило цей теракт. Проте цього року, як і в будь-якій іншій виникає важливе питання, на яке складно знайти відповідь - як правильно вибрати плід, щоб порадувати себе та родину. Адже не хочеться вивалити чималі гроші та викинути продукт на смітник.

Баржа з кавунами, фото: скріншот з відео
Баржа з кавунами, фото: скріншот з відео

Як відомо – вибір кавуна – практично завжди лотерея, і переможці отримують головне – солодкий та соковитий плід. Найчастіше можна запитати у продавців на ринку, так як у них має бути вже достатньо досвіду та знань, але, якщо ви купуєте їх у супермаркеті, то найімовірніше продавець такий самий "експерт", як і ви.

Знавці кажуть, що за допомогою звуку можна підібрати відповідний кавун, а саме визначити його стиглість. Наприклад, якщо взяти два однакових кавуна, і постукати по них, то той, який видаватиме глибший звук, буде зрілим і солодким. Якщо звук глухий і плоский, то найімовірніше плід вже перезрів, а от якщо занадто високий, то потрібно ще почекати, оскільки він не дозрів.

Популярні новини зараз
Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги
Показати ще

Кавуни на ринку, фото - znaj.ua
Кавуни на ринку, фото - znaj.ua

Також деякі вважають, що потрібно брати кавуни тільки з рівною формою, так як це вказує на достатню кількість води всередині плода. Інші вважають, що правильний кавун важчий, ніж здається. Це також має означати, що всередині багато води, і він більш соковитий.

Жовта пляма на кавуні означає, що він дозрівав на лозі, і, відповідно, буде солодшим. А ось плям темного, білого та світло-коричневого кольору потрібно вже побоюватися.

Кавун, фото з відкритих джерел
Кавун, фото з відкритих джерел

Нагадаємо, що від однієї води користі мало: як правильно мити фрукти та овочі, щоб зробити їх безпечними.

Раніше ми повідомляли, що дієтологи назвали продукт, який небезпечно вживати в спеку: все може скінчитися дуже плачевно.